Make your own free website on Tripod.com


Інші розділи сайту:
Про проектРадіостанції УкраїниНовини радіоКорисні лінкиСтатті про радіоЧиталкаФормати радіомовленняРадіо і законСловник термінівМузей радіоОголошенняГостьова книгаРадіофорумРадіочатКонтактиПодякиFAQ
skura_fm@hotmail.com

Головна сторінка

[Index'99]
be number one

Корисні лінки
:::::::::::::DX-сайти:::::::::::::

Русская версия English version
Радимо відвідати
"Подих ефіру"

  • WRTH - The World Radio and TV Handbook - британський сайт Всесвітнього довідника з радіомовлення та телебачення - книги, яку називають "Біблією DX-иста".
  • “DX – Клуб Павла Михайлова” – російський ресурс. Сторінка одноіменної програми радіо "Голос Росії". Для любителів дальнього прийому і всіх, хто любить радіо.
  • "Російський SW/DX-сайт" - російський ресурс, присвячений, головним чином, любителям короткохвильового радіомовлення.
  • "DX-сторінка Сані Мака" - український ресурс. Інформація про зарубіжні станції, що ведуть мовлення українською, польською, болгарською, румунською, сербсько-хорватською, білоруською, угорською, чеською, словацькою та албанською мовами.
  • "Communication's World" - американський ресурс. Сторінка одноіменної DX-програми Кіма Елліота на  радіо Voice Of America. Програма про радіо, телебачення та інші електронні мас-медіа.
  • "Эфиролов" - російський ресурс. Щоденні зведення новин з різних джерел про радіо, телебачення та зв'язок у Росії, країнах пост-радянського простору та у цілому світі. Мінімум графіки.
  • "Иркутский эфиролов" - російський ресурс. Сторінка іркутського DX-клубу. На сайті можна знайти інформацію про DX-прийом, дані про радіомовлення в Іркутській області, Росії та інших країнах, цікаві лінки та багато іншої інформації. Сайт можна знайти також за другою адресою.

Наверх