Make your own free website on Tripod.com


Інші розділи сайту:
Про проектРадіостанції УкраїниНовини радіоКорисні лінкиСтатті про радіоЧиталкаФормати радіомовленняРадіо і законСловник термінівМузей радіоОголошенняГостьова книгаРадіофорумРадіочатКонтактиПодякиFAQ
Головна сторінка

[Index'99]
be number one

Подяки
Русская версия English version
Радимо відвідати
"Подих ефіру"
        Особливо теплі подяки - тій єдиній...

       Створення цього сайту було б неможливим без багатьох людей, завдяки яким й існує у світі таке благо сучасної цивілізації, як радіо, а також тих, завдяки це все є можливим і в Україні. Саме тому я вирішив висловити свою подяку усім нижче перерахованим особам та організаціям. Якщо Вас немає в цьому списку - не варто засмучуватись: усе ще попереду! Допоможіть у створенні сайту і, можливо, Ваше ім’я буде тут.

Перш за все - подяки ґлобальні...

  • Винахідникам Олександру Попову та Ґульємо Марконі (та іншим видатним вченим) - за винайдення можливості передачі повідомлень з використанням властивостей електромагнітного поля, тобто, власне, радіо.
  • Усім тим розумним головам і творчим особистостям які вирішили перетворити радіо із звичайного засобу телеграфного бездротового зв’язку на засіб масової інформації – за те, що зробили дуже гарну річ.
  • Михайлу Горбачову - за ліквідацію залізної завіси, що, у свою чергу, уможливило нормальний розвиток радіомовлення у Східній Європі.
  • Верховній Раді України - за прийняття Закону України “Про телебачення і радіомовлення” (та інших нормативно-правових документів), який уможливлює розвиток радіокомпаній різних форм власності.
  • Національній Раді України та іншим контролюючим органам – за те, що радіомовлення в Україні таки розвивається (хоч і надто повільно).
  • Усім радіостанціям України (як існуючим, так і тим, що, на жаль, припинили мовлення) - за те, що вони існують (чи існували) та сприяють наповненню нашого ефіру.
  • Журналу "Телерадіокур'єр" - за надану допомогу.
  • Усім ведучим та програмним директорам (музичним редакторам, головним редакторам, продюсерам тощо) радіостанцій, що сприяють і сприяли формуванню рубрик “Новини радіо” та “Слухайте”, а також наповненню сайту - за підтримку і надання інформації.
  • І зрештою - усім тим, хто хоча б один раз заходив на цей сайт.

        Звичайно, це ще не всі подяки. Далі - більш деталізовано...


Персональні подяки Станції-партнери
        До уваги Web-майстрів тематично близьких сайтів: із великим задоволенням буду бачити свій банер на вашому ресурсі! Звичайно, з неменшим задоволенням розміщу у себе ваш банер...
Мої банери

Наверх