Make your own free website on Tripod.com


Інші розділи сайту:
Про проектРадіостанції УкраїниНовини радіоКорисні лінкиСтатті про радіоЧиталкаФормати радіомовленняРадіо і законСловник термінівМузей радіоОголошенняГостьова книгаРадіофорумРадіочатКонтактиПодякиFAQ
Головна сторінка

[Index'99]
be number one

Про проект
Русская версия English version
Радимо відвідати
"Подих ефіру"

         Мої вітання усім, хто завітав на сторінки Web-ресурсу "Світ радіо"!

        Якщо Ви тут, значить радіо є частиною Вашого життя чи професійної діяльності, або ж просто цікавить Вас на даний момент. Отже, цей ресурс - саме те, що Вам потрібно. Інформація, яку розміщено на сторінках порталу, має задовільнити смаки як фахівців у галузі радіомовлення, так і людей, що просто бажають бути у курсі подій світу радіо.
       Тут Ви зможете знайти:

  • Інформацію про останні зміни в українському ефірі
  • Частоти, координати та характеристику радіомовних компаній у різних реґіонах нашої держави
  • Закони та нормативні акти, що регулюють діяльність радіомовних організацій в Україні
  • Матеріали, орієнтовані на фахівців у галузі радіомовлення (розповіді про формати мовлення, технічні засоби тощо)
  • Добірку статей, пов'язаних з українським радіомовленням, які було надруковано у пресі
  • Каталог сайтів, які було б цікаво та корисно переглянути як фахівцям у галузі радіомовлення, так і звичайним любителям радіо
  • І багато іншої інформації :)
      Ресурс було започатковано 24-го березня 1999-го року. Він мав стати продовженням моїх авторських рубрик "Новини радіо" у київській газеті "П'ятниця" (рубрику було започатковано 14-го лютого 1997-го року; проіснувала до 1-го вересня 1998-го року і зникла у зв'язку із закриттям видання) та "Слухайте" у газеті Київради "Хрещатик" (рубрика стартувала восени 1998-го року завдяки колишньому редактору "П'ятниці", а потім - працівнику "Хрещатика" Валерію Новосвітньому та проіснувала до кінця березня 1999-го року, коли її було закрито головним редактором "Хрещатика" як таку, що не відповідає концепції видання), а також втіленням в Інтернеті мого давнього хобі - вивчення світу радіомовлення.
       За час, що минув з дня відкриття ресурсу, його відвідало багато людей. Як свідчить статистика та відгуки, серед відвідувачів сайту - працівники, менеджери та керівники багатьох українських радіостанцій (у тому числі - потужних мереж), співробітники рекламних аґенцій, продюсерських центрів, компаній, які займаються соціологічними дослідженнями. А крім того - журналісти, інженери, любителі DX-прийому та усі ті, для яких "радіо" більше, ніж просто слово. Варто додати - 21-го квітня 2001-го року було відкрито "дочірній проект" ресурсу "Світ радіо" - сайт "Подих ефіру", розрахований на менш вибагливу цільову аудиторію (Там, зокрема, можна буде знайти розповіді про ді-джеїв, інформацію про вакансії на українських радіостанціях, каталог сайтів, які були б корисними для ді-джеїв тощо).
       Портал не висловлює думок жодної політичної партії чи фінансової або релігійної групи України. Його метою є подання усієї більш-менш об'єктивної інформації, пов'язаної з радіомовленням в Україні у тому обсязі, який не ображає жодної з радіомовних компаній чи прихильників тієї чи іншої політичної течії.
       Джерелами інформації для ресурсу "Світ радіо" є власні спостереження, повідомлення від працівників радіостанцій та інших установ, листи від друзів та знайомих у реґіонах України та інших країнах, а також преса та Інтернет.
       Ресурс "Світ радіо" у той же час лишається великою мірою хобі-проектом і не має жодного фінансування. Тому я вважаю за необхідне принести свої вибачення за можливі збої в роботі порталу, пов'язані з якимись технічними чи фінансовими проблемами.


З повагою,
Борис Скуратівський

Наверх