Make your own free website on Tripod.com


Інші розділи сайту:
Про проектРадіостанції УкраїниНовини радіоКорисні лінкиСтатті про радіоЧиталкаФормати радіомовленняРадіо і законСловник термінівМузей радіоОголошенняГостьова книгаРадіофорумРадіочатКонтактиПодякиFAQ
Головна сторінка

[Index'99]
 

Статті про радіо
Русская версия English version
Радимо відвідати
"Подих ефіру"

Валерій НОВОСВІТНІЙ:

     :::В радіоефірі "Студія 7-го каналу:::
                                Кіномузичний тижневик "П'ятниця" №11 (56), 19.03.1993

              Можливо кияни, які мають радіоприймачі з УКВ, вже потрапили в ефірі на нову радіостанцію. Час від часу у перервах між музичними програмами диктор оголошує: "В ефірі "Студія 7-го каналу". Невже та, з чиїми передачами ми так добре знайомі? За роз'ясненням ми звернулися до генерального директора спільного підприємства "Українсько-Американське мовлення" (господаря каналу) Юрія Георгійовича Растабарова.

               - Дійсно, з 18 лютого цього року діє нова радіостанція. Вона працюватиме паралельно з існуючим телеканалом, тобто частково буде повторювати телепередачі, зокрема "Телегазету". Будуть новини, специфічна інформація для водіїв - сподіваємось, що вони будуть наші постійні слухачі.

               - На яких частотах працює радіостанція?

               - 69,69 мегагерца, поряд з радіо "ROX" (70,4). Практично всі автомобільні радіоприймачі ловлять її передачі. На це й орієнтуємось.

               - А зараз лунає в основному музика. До речі, це ретрансляція зарубіжних програм, як у випадку з радіо "ROX", чи формуєте музичний репертуар самі, маючи необхідні записи тут, у Києві?

               - У нас власний хороший архів, ефір формуємо самі. Ще кілька слів про наші плани на майбутнє. Згодом мають з'явитися англомовні передачі для бажаючих вивчати іноземну мову - до двох годин щодня. Визначимось з музичними рубриками: сучасна і класична музика, ретро, українські пісні тощо.

                -В яких часових межах діє в ефірі нова радіостанція і чи чують її в інших містах?

                - Мовлення ведемо на Київ і область, а працюємо з 7 до 11, потім перерва, а далі з 16 до 22 години.

               - Дякуємо за інтерв'ю і сподіваємось, що як тільки програма передач радіостанції набуде сталого вигляду, ми її опублікуємо.

               - Згода.

                                                           Інтерв'ю взяв Валерій Новосвітній


Решта статей 1993-го року Наверх