Make your own free website on Tripod.com
Світ радіо

Ганна Нерус:

                             "Прямо в "РадіоТОЧКУ""

 Газета "Україна Молода" №??? (???), 22. 09. 2001 

Новини радіо
Радіостанції України
Словник термінів
Формати радіомовлення
Радіо і Закон
Читалка
Цікаві лінки
Музей
Пісні про радіо
Подяки
Гостьова книга
Форум
Чат
Різне
FAQ


       У столичному просторі - поповнення. Нова FM-станція "Радіоточка", що виходитиме на частоті "95,6" у ROCK-форматі, - це результат співпраці телерадіокомпанії "Золоті ворота" та групи однодумців, які вже мають неабиякий досвід у радіосправі. Як сказав на урочистому відкритті "хрещений батько" нової FMки - голова Партії зелених України Віталій Кононов, "давно хотілося мати ROCK-радіо, здатне конкурувати з усіма вітчизняними та європейськими станціями. До речі, лідер "зеленої" партії в далекому минулому не хто інший, як рок-музикант.
        Нині в столиці існує 18 радіостанцій, більшість із яких схожі між собою, як клоновані "брати-близнюки", і лише кілька з них не намагаються привертати увагу "усіх верств населення". За словами головного редактора музичних програм "Радіоточки" Максима Яковенка, ця частота для студентів 1970-2000 років, людей з вищою освітою, здебільшого чоловіків. Бо звучатиме тут тільки серйозна ROCK-музика як від українських гуртів ("ВВ", "Брати Карамазови", "Окен Ельзи" тощо), так і від російських рок- та поп-рок-музикантів ("Агата Крісті", "ДДТ", Земфіра, "Кіно", Володимир Кузьмін, "Сплін" та інші). Утім, як зауважив Максим Яковенко, тут робитимуть акцент не лише на популярних виконавцях, а крутитимуть і тих, хто тільки робить перші кроки. І в першу чергу звучатимуть композиції, що були визнані на інших київських радіостанціях "неформатними". Вже зараз "95,6" має ексклюзивний статус, у ротації якого знаходиться близько 20 українських груп та виконавців.
        Програмна політика радіостанції суттєво відрізнятиметься від того, що зараз існує в ефірі, про що свідчить її гасло "Радіо для сильних людей, думай вільно, говори, що думаєш, роби, як говориш" (звісно, усе в межах пристойності, як для ведучих, так і для слухачів) - і все це 24 години на добу.

                                                                                       Ганна Нерус

Назад Головна сторінка