Make your own free website on Tripod.com
Світ радіо

Борис Скуратівський:

Ще одне відродження РОКСу. Сподіваємось, остаточне

 Кіномузичний тижневик "П'ятниця" №25 (329), 19.06.1998 

Новини радіо
Радіостанції України
Словник термінів
Формати радіомовлення
Радіо і Закон
Читалка
Цікаві лінки
Музей
Пісні про радіо
Подяки
Гостьова книга
Форум
Чат
Різне
FAQ

Радіо РОКС Україна


          15 червня розпочалося у Києві сильною зливою. Проте, як відомо, влітку після кожної зливи з-за хмар визирає тепле сонечко. Так було й цього разу, проте, разом з цим над пагорбами нашого міста полинули хвилі найстарішої комерційної радіостанції - радіо "РОКС-Україна". Вперше за останні 3 місяці кияни почули знайомі джингли, які сповіщали, що в ефірі на цій новій частоті (103,6 МГц) дійсно лунає РОКС.
          Як нам повідомив програмний директор радіостанції Юрій Нестеренко, протягом цього тижня відбуватиметься налагодження передавача - так зване технічне мовлення, адже відтепер станція експлуатуватиме новий передавач, встановлений на власному передавальному центрі (там, до речі, і відбулась розмова з Юрієм).
          Вже сьогодні в ефірі мають з'явитись тематичні авторські програми. Станція перебуватиме в ефірі цілодобово. Протягом найближчих тижнів технічний персонал радіо "РОКС-Україна" має зробити все для покращення якості сигналу. Планується також відновлення мовлення на нижньому піддіапазоні УКХ (67.7 МГц).
          Якщо звернутися до історії радіокомпанії, то можна пригадати, що 15 червня є однією з важливих дат на шляху становлення радіо "РОКС-Україна": 1993 року цього дня розпочалось регулярне інформаційне мовлення станції, яка до того протягом тривалого часу ретранслювала московський РОКС.
          Отже, хочеться побажати роксівцям всіляких творчих успіхів, а самій станції, що кілька разів, мов казковий птах Фенікс відроджувалась з небуття, перетворитись нарешті на непереможного Дункана Маклауда і залишатись з нами.

                                                                               Борис СКУРАТІВСЬКИЙ

Назад Головна сторінка