Make your own free website on Tripod.com
Світ радіо

СИТУАЦІЯ

Валерій НОВОСВІТНІЙ:

    Хто висить в ефірі на частоті                          95,6 FM
Нацрада зацікавилась "Радіо Точкою" на "Золотих воротах"

 Газета "Хрещатик" №141 (1971), 19.10.2001

Новини радіо
Радіостанції України
Словник термінів
Формати радіомовлення
Радіо і Закон
Читалка
Цікаві лінки
Музей
Пісні про радіо
Подяки
Гостьова книга
Форум
Чат
Різне
FAQ


       Днями в "Хрещатик" надійшов досить сердитий лист від телерадіокомпанії "Золоті ворота". Її президент пан Просвєтов пише, що наш кореспондент "припустився необачності, в результаті чого опублікована стаття викликала негативну реакцію у Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, а також у партнерів, рекламодавців та радіослухачів, завдавши шкоди репутації телерадіокомпанії". Нашому виданню запропонували "в найкоротші терміни внести ясність і виправити допущені помилки".

       Довелося з'ясовувати що й до чого. На прес-конференції, влаштованій з такої нагоди, виявилося, що "помилився" не лише мій колега, а мало не кожен журналіст, котрий побував на презентації нової радіостанції. І редакції отримали однакові сердиті листи. Лише прізвища журналістів мінялися. Врешті-решт президент "Золотих воріт" пан Просвєтов частину відповідальності за інцидент взяв на себе, зізнавшись, що кореспондентів ввели в оману невдало складені прес-релізи й банери. Але все ж треба розставити всі крапки над "Радіо Точкою".
        Отож, в ефірі з'явилось нове радіо. Ліцензію на нього мають "Золоті ворота", але увесь ефір заповнює партнер - колектив "Радіо Точки". Протягом останніх чотирьох років він кочував на радіостанціях "Промінь", "Просто Радіо", "ЮТаР", "Гала-радіо", "Європа Плюс", "Лідер", "Довіра"... Доки не постукав у "Золоті ворота". Відчинили. І дали розвернутися на всі 12 годин ефіру. І, згідно з останніми рейтингами, вдало. Постійні фани і нові радіослухачі нарешті вибрали поміж 18 столичних радіостанцій ту, яка чітко витримує формат поп-рок-радіо, орієнтуючись на українських і російських виконавців: групи "Кіно", "Крематорій", "Брати Гадюкіни", "Агата Крісті", "Скрябін", "Аліса", "ДДТ", "Океан Ельзи", "Машина часу", "ВВ", "Ленінград", "Грін Грей" та інші. Як сказав Євген Просвєтов, "нас не слухають ті, хто боїться думати", бо колективи, які представлені в проекті "Радіо Точка" на "Золотих воротах", свого часу не пускали на велику сцену. Вони висловлювали думки і почуття, притаманні людям вільним, свободолюбивим - тим, кого свого часу тримала в тіні й кутузках радянська ідеологія. Щоправда, інколи доводиться вирізати відверту нецензурщину, але викинуте слово із пісні все одно її не зіпсує.

                                                                                Валерій НОВОСВІТНІЙ

Назад Головна сторінка