Make your own free website on Tripod.com
Світ радіо

Рубрика "Четверта влада"

Валерій Новосвітній, "Хрещатик":

  Пленарні засідання Верховної Ради       повністю транслюватиме у    прямому ефірі лише "Радіо РОКС"

 Газета "Хрещатик" №16 (1846), 15. 02. 2001 

Новини радіо
Радіостанції України
Словник термінів
Формати радіомовлення
Радіо і Закон
Читалка
Цікаві лінки
Музей
Пісні про радіо
Подяки
Гостьова книга
Форум
Чат
Різне
FAQ

"Радіо РОКС Україна"


        Минулого тижня парламентарії нарешті прийняли постанову про порядок висвітлення роботи сьомої сесії Верховної Ради України. У дні пленарних засідань на УТ-1 увечері виходитиме "Щоденник" тривалістю десять хвилин, а наступного дня - його повтор зранку на УТ-2. На цьому ж каналі відведено час для суботньої 45-хвилинки за участю депутатських груп і фракцій.
        На Першому каналі Національної телерадіокомпанії здійснюватимуть прямі включення із сесійної зали з 10-ї до 12-ї години. Будуть і тижневі тематичні програми за участю депутатських фракцій і груп, позафракційних депутатів. Що стосується угод з недержавними каналами, то вони підписані з ТРК "Київ", СТБ, радіокомпанією "Ера" та "Радіо РОКС Україна".
         Муніципальний телеканал транслюватиме програму "Парламентський вісник" - щосуботи чи щонеділі протягом 45 хвилин. До речі, незабаром цій передачі виповниться два роки.
         Дирекція телерадіопрограм Верховної Ради підписала угоду з каналом СТБ стосовно суботньої програми "Сеанс одночасної гри":
         - Співпрацюємо і з радіокомпанією "Ера", яка веде мовлення на Першому каналі Українського радіо,- поінформував "Хрещатик" керівник дирекції Микола Орловський.- Це будуть щоденні п'ятихвилинні прямі включення із радіостудії Верховної Ради. Коментуватимуть події самі народні депутати.
         Пряму повну передачу пленарних засідань транслюватимуть, як і торік, лише на "Радіо РОКС".

                                                                                       Валерій Новосвітній

Назад Головна сторінка