Make your own free website on Tripod.com
Світ радіо

Анатолій ЛЕМИШ:

  Хто не платить - той іде з ефіру?

 Газета "День" №96 (????), 26.05.1998

Новини радіо
Радіостанції України
Словник термінів
Формати радіомовлення
Радіо і Закон
Читалка
Цікаві лінки
Музей
Пісні про радіо
Подяки
Гостьова книга
Форум
Чат
Різне
FAQ


       
Нацрада з телебачення та радіомовлення скасувала дії ліцензій на право мовлення у семи радіостанцій і попередила ще дев'ять FM-радіо про майбутнє скасування ліцензій.

       Причина? Майже всі штрафники, отримавши право на мовлення, благополучно забули концепції, з якими рвалися в ефір, а більшість до того ж елементарно "забула" заплатити за ліцензію. У числі тих, хто виявився аж ніяк не господарями свого слова, радіо "НАРТ", "Радіо-Люкс", "Нова-ТБ", Полтавське кабельне мовлення.
       У "Хіт-радіо" обсяг мовлення зменшено на дві години, оскільки ця компанія веде ретрансляцію передач "Російського радіо", в тому числі й рекламних блоків, а також користується позивними "Російського радіо". Голова правління ЗАТ "НАРТ" Лілі Ковальова здивувалася, почувши від кореспондента "Дня", що Нацрада позбавила їх ліцензії. За її словами, свого часу "НАРТ" отримав ліцензії на віщання на декількох регіональних каналах, наприклад, у Черкасах. Однак виявилося, що на цих частотах уже працюють місцеві радіостанції. Тому "НАРТ" не став оплачувати цей ефір, і, вочевидь, у рішенні Нацради йшлося про міста, в яких він не працює.
       Схоже, перед обговоренням діяльності Нацради з телебачення та радіомовлення у парламенті, Нацрада вирішила нагадати про свою великотрудну роботу й показати кігтики, своїм давнім опонентам з "ГУРТу", одним із ініціаторів якого є "НАРТ"
.

                                                                                Анатолий ЛЕМИШ

Назад Головна сторінка