Make your own free website on Tripod.com
Світ радіо

Ігор КРАВЦІВ:

    Велика революція на "Niko FM"

 Газета "Молодий Буковинець" №38 (????), 29.03.2002

Новини радіо
Радіостанції України
Словник термінів
Формати радіомовлення
Радіо і Закон
Читалка
Цікаві лінки
Музей
Пісні про радіо
Подяки
Гостьова книга
Форум
Чат
Різне
FAQ


       - Навіть і не думайте після 1 квітня плутати радіо "Niko FM" з "Довірою"! - цілком серйозно застеріг Ромко Чайка - знакова фігура львівського середовища: добрий МС і музикант "Мертвого півня".
       "Мертвий півень" завівся у Чернівцях недаремно. Незабаром "Niko FM" перетвориться на глобальну українську радіомережу, у створенні якої допоможе фахова команда львівських радійників.

       Розповідає Роман Чайка:

       - Компанія "НБМ" 5 березня стала переможцем у змаганні за мовлення на Західну Україну. І вже 1 квітня сформується всеукраїнська радіомережа "Niko FM". Оскільки у Львові ця радіостанція мала свою автономну продакшн-студію "Ініціатива-Ніко", більшість людей, що там працювали, стали на деякий час чернівчанами. Нас це максимально влаштовує, адже і Чернівці і Львів - одне королівство. Архітектура і гарні дівчата переконують у тому, що ми маємо спільний генетичний корінь. Тому нас тішить, що ми зробимо новий програмний продукт саме тут. Усе почнеться з 12-ої години ночі 31 березня, коли розпочнеться "Ніч виборів на "Niko FM". Буде багато нових програм і нових авторів.

        Львівські ведучі матимуть в ефірі нової радіостанції свої авторські проекти. На запитання, чи використають Роман Чайка і Місько Барбара своє чернівецьке громадянство з тим, щоби дати тут концерт, вони відповідають: головне, щоби радійна робота пішла, а там вже й пограти можна.

       Для генерального директора телерадіокомпанії "НБМ" Івана Адамчука 1 квітня - день особливий. Саме цього дня 1993 року він вперше переступив поріг своєї компанії.

       - Наразі ми переживаємо абсолютно нормальний процес, - розповідає Іван Адамчук, - тобто розвиваємося. Ми володіємо ліцензією на 17 регіонів Західної України. Це десять областей і декілька міст на кшталт Кам'янця-Подільського чи Яремчі. Поволі будемо рухатися до столиці, а далі - на Схід і Південь. До речі, найближчим часом ми маємо отримати ліцензію на мовлення у Харкові. Зараз ми працюємо зі Львовом, бо саме там на базі нашого корпункту агенція "Дзига" створила радіо "Ініціатива-Niko FM". Відтепер основний сигнал йтиме з Чернівців. Однозначно - формат радіостанції зміниться суттєво. Тепер це стовідсоткова українська радіостанція зі своєю музикою. Буде, звичайно, і закордонна музика, і російська, а тепер ще й польська, які ми декларуємо як "сусідні".

                                                                                Ігор КРАВЦІВ

Назад Головна сторінка