Make your own free website on Tripod.com


Інші розділи сайту:
Про проектРадіостанції УкраїниНовини радіоКорисні лінкиСтатті про радіоЧиталкаФормати радіомовленняРадіо і законСловник термінівМузей радіоОголошенняГостьова книгаРадіофорумРадіочатКонтактиПодякиFAQ
skura_fm@hotmail.com

Головна сторінка

[Index'99]

 


Новини радіо
:::::::Червень 2001-го року:::::::

Русская версия English version
Радимо відвідати

"Подих ефіру"


"Music-radio "
Радіо "ХITFM Україна"
"Радіо РОКС Україна"
Радіо "Великий Луг"
"Армянское радио"
"Radiostar"
Радіо "Львівська хвиля"
"Авторадіо-Дніпро"
"Top-radio"
"АБ-радіо"
Радіо "Довіра NIKO FM"
Радіо "Europa Plus" Донбас

 

 

 • 1.06.2001  Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення вчора було оголошено конкурс на право створення, використання та програмного наповнення каналу супутникового радіомовлення в Україні. Заяви на участь у конкурсі прийматимуться протягом 30-ти діб за адресою: 01025, м.Київ-25, вул. Десятинна, 14, Ліцензійний відділ. Телефон (044)-462-05-34 (Джерело: Газета "Говорить і показує Україна").
 • 1.06.2001  Відкрився офіційний сайт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Знайти його можна за адресою http://www.rada.org.ua. На сьогоднішній день на сайті можна знайти лише інформацію про склад Нацради та гостьову книгу, однак, незабаром там з'являтимуться новини, нормативні документи, накази та розпорядження, протоколи засідань , щорічний звіт Нацради тощо (Власна інформація).
 • 1.06.2001  Нещодавно у Донецьку припинилися трансляції програми радіо "Monte-Carlo"-Донецьк (104.1МГц), що використовувало частково програми московської сателітарної мережі "Радио Monte-Carlo". Відтепер частоту 104.1МГц у Донецьку використовує суто місцеве радіо "M-FM", яке стало фактично наступником "Монте-Карло" (Джерело: Інформацію надав Роман Дем).
 • 1.06.2001  На хвилях столичного радіо "Europa Plus"-Київ (Київ-107.0МГц та Вінниця-100.9МГц) розпочалася нова гра - "Єврохіт". Призами у ній є квитки на кіносеанси, що проходять у рамках кінофестивалю "Єврохіт". Будь-якої миті під час лінійних ефірів київської студії ді-джей може оголосити питання, суть якого так чи інакше пов'язана з хіт-парадом "Eurohit Top 40" виробництва московської студії (субота,15.00-17.00) - скажімо, на якій позиції у чарті перебувала та чи інша композиція в останньому випуску програми. Слухач, який перший надасть вірну відповідь на поставлене питання, отримує квиток до кінотеатру. А сьогодні 4 щасливчики - переможці конкурсу "Вечеря з ді-джеєм" - матимуть змогу провести весело час та поспілкуватися зі своїми ефірними кумирами - Анастасією Зоріною, Євгеном Гордєєвим, Сергієм Комаровським та Аліною Бессоновою - в одному з ресторанів столиці. Тим часом, сьогодні на хвилях радіостанції з нагоди Дня захисту дітей на початку музичної години лунають привітання киянам від дітей з різних країн світу (Власна інформація).
 • 1.06.2001  Сьогодні своє 9-тиріччя святкує Українська служба Британської Мовної Корпорації (BBC). Її перша програма вийшла в ефір 1-го червня 1992-го року. Українська служба була першою новою службою Бі-Бі-Сі за кілька попередніх років. До того ж, ще за рік перед тим уряд Великої Британії відмовлявся відкривати Українську службу британського іномовлення, мотивуюче це тим, що Україна нібито “є російською провінцією” (Власна інформація).
 • 1.06.2001  У цей день у 1993-у році на столичній частоті 69.68МГц, що тоді належала "Радіо 7-ий канал" (ТРК "УАМ"), зазвучали позивні студії "Радіо Київ-Арт". Ця студія працювала двома блоками - вранці та увечері, пропонуючи слухачам, головним чином, зарубіжну музику, автоновини, різноманітні програми та (час від часу) - ретрансляції сателітарних каналів (американський "VOA-Europe" та турецький "Metro FM"). "Радіо Київ-Арт" проіснувало до березня 1994-го року; фактично ця станція стала предтечею столичного "GALA"-radio (100.0МГц та 69.02МГц, а також Інтернет-трансляція) - програми студії мали перейти на частоту 100.0МГц, але фактично розкрутка станції на вже власній частоті затяглася на цілий рік, за який багато чого змінилося (Власна інформація).
 • 1.06.2001  Від 5-го червня на хвилях одеського мережевого "Просто Radi.O" (Одеса-105.3МГц, Київ-102.5МГц, Миколаїв-104.6МГц) стартує нова ігрова програма. Гра матиме назву "Радіоутренник". Суть гри полягає у тому, що дорослим потрібно буде телефонувати у студію станції та вгадувати пісні, які виконуватимуться дитячими голосами. Пограти можна буде у будні о 10.15 (Власна інформація).
 • 1.06.2001  Столична телерадіокомпанія "Ера", що досі представляла програми Радіо "Ера" на хвилях 1-го каналу Національного радіо України, від сьогоднішнього дня поширила зону свого "впливу" також на 2-ий канал ("Промінь"). Відтепер щодня з 6.30 до 9.00, з 12.00 до 13.05 та з 18.30 до 20.00 на "Промені" лунатимуть блоки інформаційних та інформаційно-музичних програм "Ери" (Власна інформація).
 • 1.06.2001  Завтра мовлення столичного радіо "Континент" (100.9МГц) буде припинене від 8.00 до 11.00. Ця зупинка пов'язана з проведенням профілактичних робіт на передавальному комплексі радіостанції (Власна інформація).
 • 2.06.2001  Вчора радіо "Europa Plus"-Луганськ (104.8МГц) провело акцію "День захисту дітей на Європі плюс". В ефірі розігрувалися смачні торти та м'які іграшки від луганських магазинів. Кілька святкових тортів співробітники радіостанції подарували луганському дитячому будинку (Джерело: Сайт Деніса Димова).
 • 2.06.2001  У цей день розпочала мовлення полтавська філія столичної сателітарної мережі "Наше радіо" (103.8МГц) (Власна інформація).
 • 3.06.2001  У вівторок, 5 червня, вирішиться доля нового ведучого ранкового шоу столичного "Music-radio" (101.5МГц). Хто ним стане - вирішать слухачі. Голосувати можна на Web-сайті радіокомпанії (http://www.musicradio.kiev.ua), через студійний пейджер (0-69, абонент 101 і 5), або просто телефонувати у прямий ефір станції за номером 238-83-88 (Джерело: Сайт радіостанції).
 • 5.06.2001  Столичне "Z-радіо" (104.6МГц) має намір широко висвітлювати перебування в Україні Папи Римського Івана Павла II. З нагоди цього візиту заплановано ряд ефірних акцій. Зокрема, вже у найближчі 2-3 дні на радіостанція має розіграти футболки та кашкети із зображенням Івана Павла II. Тим часом, станція продовжує створювати нові конкурсні програми - вже найближчим часом в ефірі стартує нова гра від торгівельної марки "Княжий град". Але не лише іграми живе станція. З наступного тижня у рамках ранкового "Безподушки-шоу" має розпочати своє існування нова рубрика "Зірка у піжамі": відомі люди даватимуть інтерв'ю прямо з власного ліжка! Варто також відзначити - кожен день на хвилях "Z-радіо" "прив'язано" до якоїсь однієї теми, якої дотримуються ведучі програм, а також зміст акції "Вуличний проект" (Джерело: Інформацію надав Євген Жигун).
 • 5.06.2001  Нова програма "Країни та міста від "Я" до "А" стартувала в ефірі столичного радіо "Nostalgie" (99.0МГц). Щодня у будні з 9.00 до 9.30 з допомогою станції можна потрапити у якусь країну, дізнатися про її культуру, архітектуру, звичаї. Наприкінці кожного випуску програми лунають конкурсні запитання, пов'язані з темою розповіді. Слухачі, які надаватимуть вірні відповіді, матимуть потенційну можливість виграти у липні цього року суперприз - туристичну поїздку. Веде програму Олексій ПАтєхін (Власна інформація).
 • 6.06.2001  Обидві радіопрограми Рівненської ОДТРК (66.53МГц та 68.24МГц) відтепер використовують позивний "Радіо Край" (Джерело: Інформацію надав Олександр Мак).
 • 6.06.2001  Навесні у Харкові припинив існування проект "Радіо "Monte-Carlo"-Харків", що існував на частоті 103.0МГц. Як і у Донецьку, його місце зайняв суто місцевий проект - радіо "M-FM" (Джерело: Інформацію надав Деніс Окунєв).
 • 6.06.2001  Столичне радіо "Nostalgie" (99.0МГц) має нові телефони в офісі. Їх номери (044)-461-51-98, 461-51-88, 461-51-89. Телефон (044)-461-51-99 відтепер є телефоном рекламного відділу станції. Номер телефона ефірної студії лишився без змін - (044)-461-55-99. Сталися деякі зміни у розкладі програм радіокомпанії: останню, літературну, годину раніше тригодинної програми Олексія Горбунова "Людина на своїй хвилі" (п'ятниця, 11.00) виділено у самостійний проект, що отримав назву "Пейзаж, намальований чаєм". Отже, відтепер щоп'ятниці з 13.00 до 14.00 в ефірі лунатимуть фраґменти літературних творів, що поєднуватимуться з музикою у форматі радіостанції (Джерело: Інформацію надав Антон Лящевський).
 • 7.06.2001  Вчора у Києві відбулась прес-конференція з нагоди відкриття в Україні Телерадіокомпанії "Русское Радіо -Україна." З російської сторони у прес-конференції взяли участь Сергій Архипов, головний редактор "Русского Радіо", та генеральний продюсер компанії Сергій Кожевников. Україну представляли директор реґіональної ТРК "Русское -Радіо - Україна" Євген Чуковецький. За словами Сергія Кожевникова новостворена ТРК "Русское Радіо - Україна" буде великою холдінґовою компанією, що орієнтуватиметься на українського слухача. Компанія діятиме на основі українського законодавства. Даний проект створювався за допомогою урядових структур України та Росії. Передбачає, що в ефірі станції транслюватиметься велика кількість програм українською мовою. Однак, як зазначалося на прес-конференції, музичний простір залишиться російськомовним. У свою чергу, Сергій Архіпов зауважив, що в Україні планується створити не звичайне радіо, а продюсерський центр "Русское Радіо-Україна", який, окрім радіомовлення, займатметься пошуком нових імен в українській державі. Серед своїх партнерів представники "Русского радіо" назвали ряд рекламних агентств, а також владні структури нашої країни. Варто зазначити, що холдінґ ще не отримав ліцензію на радіомовлення від Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення, однак сподівається на швидке врегулювання цього питання (Джерело: Новини радіо "ХІТFM-Україна").
 • 7.06.2001  Днями ми повідомляли про ігрові акції, які столичне "Z-радіо" (104.6МГц) проводитиме з нагоди візиту в Україну Папи Римського Івана Павла II-го. Тепер вже визначено дату і час проведення згаданих акцій: вони триватимуть 21-го та 22-го червня. У ці дні щогодини з 9.00 до 21.00 в ефірі лунатиме конкурсне запитання. Для переможців акції передбачено призи - 25 футболок та 25 кашкетів з атрибутикою візиту (Джерело: Інформацію надав Євген Жигун).
 • 7.06.2001  Як виявилося, сайт http://www.rada.org.ua є не єдиним сайтом Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. Другий Web-сайт згаданої організації можна знайти за URL-адресою http://www.nradatvr.kiev.ua. На цьому сайті вміщено значно більше інформації: законодавчі документи, інформацію про конкурси на право використання частот радіо- та телемовлення, повідомлення для мас-медіа, тексти звітів Нацради тощо (Джерело: Інформацію надав Дмитро Гриненко).
 • 8.06.2001  Служба інформації донецького "MEGA"-радіо (100.5МГц) пропонує всім своїм слухачам взяти участь у розробці медіа-проекту "Наші слухачі повідомляють". Метою проекту є створення інформаційного випуску, який було б складено виключно з повідомлень мешканців Донецька та області. Якщо ви дізналися про якусь новину, маєте інформацію, яка стосується життя Донеччини, якщо вам цікаво спробувати себе на репортерській ниві, співробітники інформаційного відділу радіостанції чекатимуть вашиших повідомлень на адресу meganews@megaradio.donetsk.ua (Джерело: Сайт радіостанції).
 • 8.06.2001  Сьогодні на хвилях столичного "Z-радіо" (104.6МГц) у межах ранкового "Безподушки-шоу" стартувала нова рубрика - "Зірка у піжамі". Відтепер щоп'ятниці з 9.00 до10.00 слухачі радіоканалу матимуть змогу зустрічатися з найвідомішими людьми планети Земля. Сьогодні у гостях студії радіостанції була Міс Україна 2001-го року - Олександра Ніколаева. А тим часом на шпальтах останнього числа журналу "М.Т." (Музичний тиждень) можна прочитати інтерв'ю з ведучими "Z-радіо"- Євгеном Жигуном та Наталі. Взагалі ж сторінка радіостанції у "М.Т." існує вже півроку - відтак раз на два тижні у журналі можна знайти якусь інформацію про це радіо, зокрема два хіт-паради - "Західний та російський формати" (Джерело: Інформацію надав Євген Жигун).
 • 9.06.2001  Повідомляємо координати луцької філії столичної мережі "Наше радіо" (104.8МГц): 43000, м. Луцьк, вул. Коперніка, 8а. Телефон (03322)-2-86-74 (Джерело: Інформацію надав Олександр Мак).
 • 10.06.2001  Як ми вже повідомляли, столичне "Z-radio" (104.6МГц) кожен день свого ефіру прив'язує до якоїсь певної теми. Ця тема розвивається протягом ефірного дня ведучими станції разом з її слухачами. Будь-який слухач, що бере участь у розробці теми дня за будь-якими каналами зв'язку, має можливість одержати призи від "Украфлори", "Княжого Града", кінотеатра "Киевская Русь", салону "Печи и камины" тощо. Ось які теми дня заплановано на поточний тиждень: 12-е червня - "Рибний день", 13-е червня-"День прогресу", 14-е червня - "День стійкості", 15-е червня - "День переслідувань", 16-е червня - "День медичного працівника". Взяти участь у розробці теми можна не лише за телефоном, факсом та пейджером, але й через розділ "Спілкування" на Web-сайті радіостанції (http://www.zradio.com.ua) (Джерело: Інформацію надав Євген Жигун).
 • 11.06.2001  Від сьогоднішнього дня щогодини на хвилях столичного "Music-radio" (101.5МГц) у рамках акції "Наклей та виграй" щогодини відбуватимуться розігриші призів від мережі магазинів автозапчастин "Еліт" - (це автохімія і автокосметика) та від продуктовго центру "Велика кишеня" - чек на 40 гривень. Слухайте у кожні 30 хвилин кожної години, і можливо Ви почуєте номер саме свого автомобіля - якщо, звичайно, на ньому є наклейка радіостанції (Джерело: Сайт радіостанції).
 • 11.06.2001  Від сьогоднішнього дня і до 15-го червня у вечірніх ефірах радіо "Europa Plus"-Луганськ (104.8МГц) планується проведення "Екзаменаційного тижня": орієнтовно о 19.50 на хвилях станції розігруватиметься по два квитки на сеанс у луганському кінозалі "Маяк". Питання будуть не складними; вони торкатимуться студентської тематики, а також будуть певною мірою пов'язані з газетою "Вечірній Луганськ", яка й надає ці квитки. Можливо, акцію буде продовжено на більший термін (Джерело: Домашня сторінка Деніса Димова).
 • 12.06.2001  Звертаємо вашу увагу на зміну розкладу трансляції каналів Національного радіо України на збірній частоті 105.0МГц у Києві. Відтепер у будні з 9.00 до 10.00 замість 1-го каналу (Блок від радіо "Ера") тут транслюються програми 2-го каналу - радіо "Промінь" (Власна інформація).
 • 13.06.2001  Другий день поспіль через технічні причини (вийшов з ладу тюнер прийому сателітарних програм) столичне радіо "Europa Plus"-Київ (Київ-107.0МГц та Вінниця-100.9МГц) не веде ретрансляцій програм з Москви: весь ефір станції протягом доби формується у Києві; відповідно змінився графік роботи ведучих: Аліну Бессонову можна почути з 9.00 до 14.00, далі в ефірі працює Анастасія Зоріна, а о 19.00 її змінює Євген Гордєєв, який лишається у студії до 23.00. Тим часом Юлія Дроздова перебуває у відпустці (Інформація з власних джерел).
 • 13.06.2001   Сьогодні своє 7-иріччя святкує одеське "Просто Radi.O" (Одеса-105.3МГц, Київ-102.5МГц, Миколаїв-104.6МГц) - радіостанція АТ "Раді.О". Станція відкрилася 13-го червня 1994-го року в Одесі, і спочатку вела мовлення щодня з 18.00 до 2.00. Згодом, 21-го жовтня 1995-го року, станція розпочала мовлення на Київ на частоті 69.68МГц, де вела мовлення до травня 1996-го. Згодом, після перерви київського мовлення, ретрансляції у столиці відновилися на частоті 102.5МГц - 13-го вересня 1996-го року. У липні 1997-го року радіокомпанія розпочала мовлення у Миколаєві на частоті 104.6МГц. Нині "Просто Radi.O" вирізняється у масі інших радіостанцій більш-менш вибудованим форматом (CHR) (Власна інформація).
 • 14.06.2001  Ще минулого місяця змінилася URL-адреса web-сайту запорізької телерадіомовної компанії "Ностальжі", яка представляє одноіменне радіо у Запоріжжі (107.5МГц) та Нікополі (102.4МГц), а також представляє програми "Русского радио" у Запоріжжі (104.5МГц), Токмаку (102.5МГц) та Мелітополі (104.7МГц) та "Хит FM" у Запоріжжі (105.1МГц) і Бердянську (101.0МГц). Відтепер замість адреси http://www.nostalgi.comint.net використовується адреса http://fm.zp.ua (Джерело: Сайт компанії).
 • 15.06.2001  Нова програма "Зоряні терки" з'явилася на хвилях столичної сателітарної радіомережі "ХІТFM - Україна" (Київ-101.9МГц, Дніпропетровськ-104.0МГц та 73.46МГц, Донецьк-100.0МГц, Кривий Ріг-103.6МГц, Павлоград-102.2МГц, Луганськ-101.8МГц, Харків-101.5МГц та 1539кГц, Черкаси-107.5МГц, Маріуполь-101.7МГц, Херсон-107.6МГц, Житомир-104.5МГц (частково), Миколаїв-107.1МГц, Кременчук-101.7МГц (частково), Одеса-106.6МГц, Чернігів-101.8МГц, Сімферополь-105.4МГц). У рамках проекту до студії радіостанції приходитимуть зірки і зірочки української та світової музичної сцени і спілкуватимуться з ведучим. Програма не має постійного місця в розкладі передач радіостанції, отож щоб її почути потрібно уважно слідкувати за ефіром та анонсами (Джерело: Інформацію надав Єгор Прищепкін).
 • 15.06.2001  Ефір столичного радіо "Europa Plus"-Київ (Київ-107.0МГц та Вінниця-100.9МГц) знов здійснюється за попереднім графіком: сьогодні о 22.05 станція відновила трансляцію блоків московської сателітарної мережі (Власна інформація).
 • 16.06.2001  Припинив роботу один з Web-сайтів Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення (http://www.rada.org.ua). Тим часом, другий сайт Ради - http://www.nradatvr.kiev.ua - продовжує діяти. Розміщене на ньому повідомлення вказує на те, що саме цей сайт є офіційним сайтом організації. Цей URL вказано також у тижневику "Говорить і показує Україна" (Власна інформація).
 • 16.06.2001  Новий Web-сайт відкрило івано-франківське радіо "Західний полюс" (104.3МГц). Знайти його можна за звичною URL-адресою - http://www.wp.if.ua. Ресурс містить інформацію про станцію, її працівників та програми, матеріали про гостей радіокомпанії тощо (Джерело: Інформацію надав Олесь Семенюк).
 • 16.06.2001  СБУ заборонила директору Української служби радіо "Свобода" Роману Купчинському в'їзд до України. За словами самого пана Купчинського, 14-го червня, в одному зі столичних готелів, де він перебував, представники Служби безпеки України повідомили йому, що "якщо він спробує ще раз приїхати до України, то його завернуть назад". Голова української служби радіо "Свобода" сказав, що на запитання, чи це рішення СБУ, він отримав відповідь, що це "рішення вищого начальства". Роман Купчинський зазначив, що йому не назвали причин такої заборони. Він сказав, що це перший випадок, коли йому заборонили в'їзд в Україну. "Навіть за часів колишнього Радянського Союзу мені не забороняли їхати в Україну", - сказав директор. На думку пана Купчинського, заборона на в'їзд пов'язана зі справою колишнього майора держохорони Миколи Мельниченка, події довкола якої постійно висвітлювало радіо "Свобода". Роман Купчинський сказав, що не бачить в цьому ніяких порушень. "Я не робив нічого антизаконного, не порушував українських законів", - наголосив він. Він також зазначив, що "не розуміє, в чому справа, і не бачить підстав для такого розпорядження". 18 червня керівництво радіо "Свобода" у Вашинґтоні зробить заяву з цього приводу (Джерело: Сайт "Укроп").
 • 16.06.2001  Cталися зміни у розкладі програм столичного "GALA"-radio (100.0МГц і 69.02МГц, а також Інтернет-трансляції). DJ Dana Ice відтепер з'являтиметься щодня крім понеділка та суботи у програмі "Гаряча година" (0.00-2.00). А DJ Dr. Zip працюватиме в ефірі лише у вихідні: у суботу з 13:00 до 18:00 та у неділю з 12:00 до 17:00. Цей ведучий розпочав з учорашнього дня новий конкурс, призом у якому буде можливість поїздити з ним на картинґу. Для цього потрібно лише відповідати на питання Доктора Зіпа, що з'являтимуться у Гостьовій книзі на сайті радіостанції. Відповідати слід у тій таки Гостьовій книзі (при цьому потрібно залишати номер запитання, на яке дається відповідь). Фінал конкурсу - 25-го червня о 17.00 (Джерело: Сайт радіостанції).
 • 16.06.2001  Cьогодні виповнюється один рік з початку мовлення радіо "Довіра-NIKO FM" у місті Хмельницький на частоті 102.1МГц (Власна інформація).
 • 17.06.2001  Голос Сергія Армішева, який у минулому працював на кількох українських радіостанціях ("Просто Раді.О", "Supernova"-radio, "Europa Plus"-Київ), а згодом переїхав до Москви, відтепер можна чути на хвилях московської сателітарної радіостанції "Europa Plus" (в Україні ретрансляції окремих програм станції відбуваються на хвилях місцевих компаній у таких містах на таких частотах: Київ-107.0МГц, Одеса-106.0МГц, Дніпропетровськ-102.5МГц, Донецьк-106.8МГц, Краматорськ-101.7МГц, Маріуполь-104.0МГц, Луганськ-104.8МГц, Харків-102.6МГц, Кременчук-106.0МГц, Вінниця-100.9МГц, Кривий Ріг-105.2МГц і 67.61МГц, Херсон-103.1МГц, Сімферополь-103.7МГц та 65.99МГц) (Власна інформація).
 • 17.06.2001  Як ми вже повідомляли, столичне "Z-radio" (104.6МГц) кожен день свого ефіру прив'язує до якоїсь певної теми. Ось які теми дня заплановано на поточний тиждень: 18-е червня - день базікання, 19-те червня - день зустрічей; 20-е червня - день думок; 21-е червня - день дієти; 22-е червня - день перешкод; 23-є червня - день комфорту та 24-е червня - день молоді. Взяти участь у розробці теми можна за телефоном, факсом, пейджером, та через розділ "Спілкування" на Web-сайті радіостанції (http://www.zradio.com.ua) (Джерело: Інформацію надав Євген Жигун)
 • 18.06.2001  URL-адреса http://www.rada.org.ua більше не є адресою офіційного Web-сайту Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. Це пов'язано з тим, що Національною радою зареєстровано інший URL: http://www.nradatvr.kiev.ua, який й буде офіційним сайтом установи. Тим часом, компанія "Internews-Україна", що мала підтримувати сайт http://www.rada.org.ua, й надалі відкрита для якнайширшого співробітництва з Нацрадою, зацікавлена у прозорості її діяльності і буде всіляко цьому сприяти (Джерело: Інформацію надала Оксана Панасівська).
 • 18.06.2001  Кілька програм столичного мережевого радіо "Довіра-NIKO" FM (Київ-107.4МГц, Полтава-100.0МГц, Вінниця - 100.3МГц, Дніпропетровськ (Січеслав)-104.8МГц, Донецьк-106.0МГц, Харків-106.1МГц, Феодосія - 106.1МГц (частково), Кіровоград - 101.9МГц (частково), Ужгород-107.2МГц, Чернівці - 105.0МГц, Тернопіль-101.5МГц, Івано-Франківськ-100.4МГц, Рівне-103.0МГц, Ковель-103.9МГц (частково), Луцьк-100.9МГц (частково), Житомир-105.6МГц, Хмельницький-102.1МГц, Ізмаїл-101.2МГц, Шостка-102.5МГц (частково), Рені-102.3МГц) пішли у "відпустку". Зокрема, до кінця літа слухачі не почують "Вавілон" Олега Буреніна, програми Олега Морозова, а також "Планету Залізяку", "Автофорум" та "Екстрім" (Джерело: Інформацію надав Сергій "Бегемот" Федоров).
 • 20.06.2001 Столичне радіо "Nostalgie" (99.0МГц) одержало ліцензію Національної ради на право мовлення у столиці - станція й надалі транслюватиме свої програми на частоті 99.0МГц (раніше станція вела мовлення відповідно до дозволу Мінзв'язку). Рішення стосовно ще 5-ти нових столичних радіоканалів приймуть протягом найближчого тижня. Конкуренція між радіостанціями обіцяє бути жорсткою - на одну частоту претендують до 13-ти мовників. Те, як розійдуться частоти залежить лише від телерадіокомпаній, що беруть участь у змаганнях. Не виключено, що декілька каналів так і залишаться вільними, якщо Нацрада вважатиме, що претенденти недостатньо зрілі. Процес видачі ліцензій має завершитися до кінця липня. Нацрада заявляє, що ліцензування відбувається прозоро та демократично (Джерело: "Український медіа-сервер").
 • 20.06.2001  Завтра о 16.00 у гості на столичне "GALA"-radio (100.0МГц і 69.02МГц, а також Інтернет-трансляції) завітає відомий російський співак Валерій Сюткін. Під час інтерв'ю гість відповідатиме на питання слухачів та відвідувачів сайту радіостанції. Свої питання вже зараз можна ставити, надсилаючи електронні листи за адресою winnerbox@galaradio.com. Автори найцікавіших питань одержать фотокартки Валерія Сюткіна з його автографом, причому переможців визначатиме сам гість (Джерело: Сайт радіостанції).
 • 21.06.2001  Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення оголошено черговий конкурс на паво користування каналами мовлення. У списку - 51-а радіочастота; серед них є зовсім нові частоти, а також ті, термін дії ліцензій на право користування якими закінчився. Ось які радіоканали виставлено на конкурс: 1. Вінниця - 103.7МГц (1кВт, 15 г/д), 2. Дніпропетровськ - 102.0МГц (2кВт, 24 г/д), 3. Дніпропетровськ - 65.99МГц (1кВт, 24 г/д), 4. Дніпропетровськ - 105.8МГц (1кВт, 24 г/д), 5. Дніпропетровськ - 102.5МГц (0.5кВт, 12 г/д), 6. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. - 67.61МГц (0.25кВт, 24 г/д), 7. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. - 105.2МГц (0.25кВт, 24 г/д), 8. Артемівськ Донецької обл. - 73.19МГц (0.1кВт, 24 г/д), 9. Горлівка Донецької обл. - 103.1МГц (0.1кВт, 24 г/д), 10. Донецьк - 102.6МГц (1кВт, 24 г/д), 11. Донецьк - 73.58МГц (0.34кВт, 24 г/д), 12. Краматорськ Донецької обл. - 103.9МГц (1кВт, 24 г/д), 13. Маріуполь Донецької обл. - 102.8МГц (1кВт, 24 г/д), 14. Шахтарськ Донецької обл. - 100.2МГц (0.1кВт, 24 г/д), 15. Макіївка Донецької обл. - 68.36МГц (1кВт, 24 г/д), 16. Волноваха Донецької області - 66.05МГц (0.1кВт, 24 г/д), 17. Андріївка Житомирської області - 71.12МГц (4кВт, 18 г/д), 18. Ужгород - 104.7МГц (0.5кВт, 24 г/д), 19. Запоріжжя - 100.8МГц (1кВт, 15 г/д), 20. Івано-Франківськ - 101.3МГц (0.1кВт, 16 г/д), 21. Кіровоград - 106.7МГц (5.0кВт, 24 г/д), 22. Луганськ - 106.9МГц (1кВт, 24 г/д), 23. Луганськ - 100.4МГц (1кВт, 24 г/д), 24. Луганськ - 104.8МГц (0.5кВт, 24 г/д), 25. Львів - 100.8МГц (1кВт, 24 г/д), 26. Львів - 66.26МГц (1кВт, 24 г/д), 27. Львів - 106.7МГц (1кВт, 24 г/д), 28. Львів - 1.476МГц (30кВт, 19 г/д), 29. Дрогобич Львівської обл. - 71.9МГц (0.1кВт, 24 г/д), 30. Дрогобич Львівської обл. - 72.71МГц (0.1кВт, 24 г/д), 31. Миколаїв - 1.377МГц (5кВт, 17 г/д), 32. Ізмаїл Одеської обл. - 107.1МГц (0.1кВт, 24 г/д), 33. Одеса - 107.5МГц (0.1кВт, 24 г/д), 34. Одеса - 102.2МГц (1кВт, 24 г/д), 35. Одеса - 0.765МГц (40кВт, 24 г/д), 36. Одеса - 102.7МГц (0.5кВт, 24 г/д), 37. Одеса - 71.36МГц (0.1кВт, 24 г/д), 38. Красногорівка Полтавської обл. - 106.3МГц (3.0кВт, 24 г/д), 39. Кременчук Полтавської обл. - 104.3МГц (0.1кВт, 24 г/д), 40. Севастополь - 104.5МГц (0.1кВт, 24 г/д), 41. Суми - 105.6МГц (1.0кВт, 24 г/д), 42. Суми - 103.4МГц (1.0кВт, 24 г/д), 43. Тернопіль - 106.1МГц (1.0кВт, 21 г/д), 44. Харків - 70.79МГц (0.5кВт, 24 г/д), 45. Харків - 106.6МГц (0.5кВт, 24 г/д), 46. Харків - 69.83МГц (1.0кВт, 24 г/д), 47. Харків - 69.2МГц (4.0кВт,18 г/д), 48. Кам'янець-Подільський Хмельницької обл - 107.5МГц (0.1кВт, 24 г/д), 49. Хмельницький - 107.1МГц (0.1кВт, 24 г/д), 50. Черкаси - 68.15МГц (0.1кВт, 24 г/д), Черкаси - 107.5МГц (0.1кВт, 24 г/д). Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 діб від сьогоднішнього дня за адресою: м.Київ, вул. Десятинна, 14, Ліцензійний відділ, тел: (044)-462-05-34 (Джерело: Інформація з газети "Говорить і показує Україна").
 • 22.06.2001  Свій перший день народження святкує радіо "РДВ-Дніпропетровськ" (107.7МГц). Станція є проектом ТРК "Світ" (Власна інформація).
 • 23.06.2001  У середу, 27-го червня, в ефірі столичного "Z-радіо" (104.6МГц) відбудеться вікторина від туристичної фірми "Інтерклуб". З 14-ї до 16-ї години ведучі Євген Жигун та Наталі розіграють радіопрймачі "Casio", плеєри "Panasonic" та фотоапарати "Olympus", а тако ж суперприз - мікрохвильову піч (Джерело: Інформацію надав Євген Жигун).
 • 25.06.2001  Нова гра "Шпигунські пристрасті" розпочалася на хвилях столичної сателітарної радіомережі "ХІТFM - Україна" (Київ-101.9МГц, Дніпропетровськ-104.0МГц та 73.46МГц, Донецьк-100.0МГц, Кривий Ріг-103.6МГц, Павлоград-102.2МГц, Луганськ-101.8МГц, Харків-101.5МГц та 1539кГц, Черкаси-107.5МГц, Маріуполь-101.7МГц, Херсон-107.6МГц, Житомир-104.5МГц (частково), Миколаїв-107.1МГц, Кременчук-101.7МГц (частково), Одеса-106.6МГц, Чернігів-101.8МГц, Сімферополь-105.4МГц). Для того, щоб стати її переможцем та одержати призи від торгівельного центру "Метроград", слід уважно слухати ефір радіостанції, чекаючи на зашифроване оголошення місця, де ховається "секретний агент", та мерщій їхати туди на своєму авто. Але це ще не все: для того, щоб таки отримати приз, потрібно мати на своїй машині спеціальну наклейку акції. Про місця, де можна отримати цю наклейку, буде також повідомлено в ефірі радіостанції (Власна інформація).
 • 25.06.2001  І знов повертаємось до проекту "Тема дня", що проводить столичне "Z-radio" (104.6МГц), прив'язуючи кожен день свого ефіру до якоїсь певної теми. Ось які теми дня заплановано на поточний тиждень: 25-е червня - день митної служби, 26-те червня - день призову; 27-е червня - день виправлень; 28-е червня - День Конституції України; 29-е червня - день емоцій; 30-є червня - день розмаїтості та 1-е липня - День архітектури України, день працівників морського та річкового флоту. Взяти участь у розробці теми можна за телефоном, факсом, пейджером, та через розділ "Спілкування" на Web-сайті радіостанції (http://www.zradio.com.ua) (Джерело: Інформацію надав Євген Жигун).
 • 26.06.2001  Столична сателітарна радіомережа "ХІТFM - Україна" (Київ-101.9МГц, Дніпропетровськ-104.0МГц та 73.46МГц, Донецьк-100.0МГц, Кривий Ріг-103.6МГц, Павлоград-102.2МГц, Луганськ-101.8МГц, Харків-101.5МГц та 1539кГц, Черкаси-107.5МГц, Маріуполь-101.7МГц, Херсон-107.6МГц, Житомир-104.5МГц (частково), Миколаїв-107.1МГц, Кременчук-101.7МГц (частково), Одеса-106.6МГц, Чернігів-101.8МГц, Сімферополь-105.4МГц) представила новий, покращений, дизайн свого Web-сайту. Знайти його можна за звичною URL-адресою: http://www.hitfm.com.ua. Усі розділи сайту лишилися без змін (Власна інформація).
 • 27.06.2001  На честь Дня Конституції України столичне "GALA"-radio (100.0МГц і 69.02МГц, а також Інтернет-трансляції) запропонує своїм слухачам спеціальний випуск свого хіт-параду "Пашина двадцятка". Він матиме назву "Подвійний удар": у п'ятницю ви почуєте кращі пісні чарту за останні півроку, а у суботу в ефір вийде традиційна 20-ка (Джерело: Сайт радіостанції).
 • 27.06.2001  Сьогодні близько 16-ї години статистикою "Nedstat" було зареєстровано 8000-го відвідувача сайту. Його особу назвати неможливо, однак, відомо, що він є клієнтом київського провайдера "IP-Telecom". Враховуючи те, що "Nedstat" реєструє не всіх відвідувачів сайту, слід зазначити, що насправді відвідувачів ресурсу було значно більше.
 • 27.06.2001  Нова гра "Мильна опера" стартувала на хвилях столичного радіо "Europa Plus"-Київ (Київ-107.0МГц та Вінниця-100.9МГц). Фактично, це копія одноіменної гри московської радіостанції, що існує в рамках ранкового розважального шоу "Европейская зорька". Київська "Мильна опера" виходить в ефір під час зміни Аліни Бессонової у будні з 12-ї до 13-ї години. Так само суть гри полягає в тому, що слухачі станції мають телефонувати до студії та співати пісні, які вони зазвичай співають, миючись у душі. Співи супроводжуються в ефірі відповідними звуковими ефектами. Кожен "співак" одержує у подарунок від станції шампуні "Head&Shoulders" від спонсорів гри. Передбачено також суперприз - поїздку на курорт Ібіца: аби його виграти, слід зібрати команду з друзів, вигадати девіз цієї команди та зібрати наклейки від шампуня "Head&Shoulders" у кількості членів команди. Далі слід наклеїти ці етикетки на аркуш паперу, написати на цьому аркуші прізвища друзів-членів команди і назву самої команди та надіслати це все на адресу 01001, м.Київ-1, А/С "На Ібіцу" (Власна інформація).
 • 28.06.2001  З Днем Конституції України!
 • 28.06.2001  Сьогодні свій перший день народження святкує "Русское радио"-Черкаси (104.1МГц) (Власна інформація).
 • Червень 2001  Спеціальна система заохочення кореспондентів проекту "Гаряча лінія" з'явилася на одеському мережевому радіо "Авто FM" (Одеса-101.8МГц, Миколаїв-102.1МГц, Київ-106.5МГц та окремий канал у Львові-101.3МГц). Відтепер кожен водій, що надсилає на радіо повідомлення про ситуацію на автошляхах, одержує 5 автокешиків - спеціальну "валюту" радіо "Авто FM". Згодом ці автокешики можна буде обміняти на призи у сеціальному пункті на вулиці Артема, 37 у Києві (Власна інформація).
ПРИ ЦИТУВАННІ ПОСИЛАННЯ НА САЙТ "СВІТ РАДІО" Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ!
Новини 2001-го року Новини травня Наверх