Make your own free website on Tripod.com


Інші розділи сайту:
Про проектРадіостанції УкраїниНовини радіоКорисні лінкиСтатті про радіоЧиталкаФормати радіомовленняРадіо і законСловник термінівМузей радіоОголошенняГостьова книгаРадіофорумРадіочатКонтактиПодякиFAQ
skura_fm@hotmail.com

Головна сторінка

[Index'99]
be number one

Корисні лінки
:::::::::::Radio Software:::::::::::

Русская версия English version
Радимо відвідати
"Подих ефіру"


"Sound Empire"
 • Powergold - Сайт всесвітньовідомої одноіменної комп'ютерної програми для програмування радіоефіру.

 • "RADIOSOFT" - Російський ресурс. Сайт Сергія Мальцева. На ньому можна знайти пакет програмного забезпечення для автоматизації ефіру та кращі музичні комп'ютерні програми для радіо.

 • "Радиореклама. Технология и программные средства" - Російський ресурс. Сайт Олексія Соскіна. Програма для рекламної служби. Складає медіа-плани, розміщує ролики в рекламній сітці тощо.

 • AMG - український ресурс. Сайт київської software-компанії "Applied Mathematics Group", що працює у галузі створення високоякісних спеціалізованих систем автоматизації малих підприємств. Головним продуктом компанії є пакет автоматизації радіомовлення “Aphire” другого покоління для мало- та середньобюджетних музичних комерційних радіостанцій. 

 • Scheduler. Traffic billing soft - російський ресурс. Сайт містить інформацію про програму Scheduler traffic billing soft, яку призначено для планування рекламних кампаній, автоматичного складання рекламних плей-листів та бухгалтерської звітності на радіостанціях та телекомпаніях. З допомогою програми Scheduler можна здійснювати весь процес роботи з рекламою - від прийому замовлення до автоматичного складання плей-листа реклами (у паперовому чи електронному вигляді під будь-яке програмне забезпечення) з подальшою трансляцією в ефірі. Програма дозволяє проводити планування одночасно для кількох каналів зі спільною базою клієнтів, рекламних роликів та окремими рекламними розкладами. На сайті можна також знайти демо-версію програми.

 • Pretender' Soft - російський ресурс. Сайт містить багато інформації про програми, які можна використовувати в роботі радіостанцій, ді-джеїв та відеостудій.

 • Digiton - російський ресурс. Сайт компанії, що пропонує автоматизовані радіомовні комплекси.

 • Radio Dj - російський ресурс. Сторінку присвячено комп'ютерній програмі, з допомогою якої можна вести радіомовлення, маючи у розпорядженні лише комп'ютер зі звуковою картою.

 • Sound Empire - Український ресурс. Сайт присвячено одноіменній комп'ютерній програмі, призначеної для створення автоматизованого робочого місця на радіо, де мовлення ведеться з комп'ютера. Програма придатна для використання як на базових, так і на ретрансляційних радіостанціях. Бази пісень, джинґлів, лайнерів, плей-листів, реклами, влетів та вилетів рекламного блоку, ефектів тощо зі зручним інтерфейсом. Складання плейлистів відповідно до формату радіостанції. Складання рекламних блоків. Автоматична видача рекламних блоків, анонсів і авторських програм. Можливість роботи в автоматичному й у ручному режимах. Відстеження рекламного блоку головної радіостанції при ретрансляції. Детектор тиші, що спрацьовує при зникненні сигналу головної станції і починає програвати черговий плейлист відповідно до формату поточної години, і припиняє свою роботи при відновленні сигналу. Підтримка плаґінів, інші зручності. Сайт також доступний за другою адресою.

 • Smarts Broadcast Systems - американський ресурс. Сайт компанії, що займається розробкою та продажем систем та/або програмного продукту для автоматизації радіоефіру. Музика у форматі MPEGx, можливість супутникового зв'язку, та багато іншого.

 • On Air Digital USA - американський ресурс. Сайт одноіменної компанії - підрозділу "Smarts Broadcast Systems". Специфіка - програмний продукт розроблений для системи Linux.

Наверх