Make your own free website on Tripod.com
Світ радіо

Радіознайомство

Валерій Новосвітній:

    Просто RADI слухачам

 Кіномузичний тижневик "П'ятниця" №45 (298), 14.11.1997 

Новини радіо
Радіостанції України
Словник термінів
Формати радіомовлення
Радіо і Закон
Читалка
Цікаві лінки
Музей
Пісні про радіо
Подяки
Гостьова книга
Форум
Чат
Різне
FAQ


         Радіостанція "Просто Раді.О" (102.5МГц), що з'явилася в київському радіоефірі 17-го жовтня 1996 року, безперечно внесла в нього іскорку запального одеського гумору, цікаві ігри, своєрідні аудіоролики (рекламне агентствов "Раді.О" отримало гран-прі IV Міжнародного московського фестивалю реклами). Деякі фахівці погодилися, що "Просто Раді.О" є прикладом суто розважальногорадіо. Проте, керівництво радіостанції вважає інакше, стверджуючи, що насправді працює в іншому форматі мовлення. Якому саме? З цього запитання й розпочалось інтерв'ю, яке ми взяли в менеджера київського відділення радіостанції "Просто Раді.О" Артема Гореславцева.

          - Існує міжнародна класифікація форматів радіостанцій, згідно з якою формат мовлення "Просто Раді.О" - CHR, - відповів Артем Гореславцев. - Ця абревіатура розшифровується як "Contemporary Hit radio" (сучасне хіт-радіо). Ми використовуємо кращі зразки сучасних вітчизняних і зарубіжних музичних творів. У нашому ефірі лунає музика найрізноманітніших напрямків і стилів, оперативно отримані новини політичного і культурного життя країни, інформація для автолюбителів тощо. Так 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

          - Це на батьківщині "Просто Раді.О" - в Одесі (105.3МГц) та в Миколаєві (104.6МГц). У Kиєві ж працюєте з 7 ранку до 1 години ночі. Чи маєте намір працювати й тут цілодобово?

          - Поки що рано про це говорити.

          - А в Одесі коли вперше з'явились в ефірі?

          - 13 червня 1994 року. В Миколаєві лише цього року - 9 липня.

          - Десь півроку ви працювали в Києві на нижньому піддіапазоні, на хвилі 69.68МГц. Чи маєте намір займати в майбутньому і нижній піддіапазон також?

           - Це питання до нашого керівництва.

           - Засновник радіостанції...

           - Акціонерне товариство "Раді.О".

           - Цікава назва. Якось у вашому ефірі один з ведучих дав таку розшифровку назви радіостанції: "Просто ради Одессы".

           - Насправді ж розшифровки не існує ніякої. От "Просто Раді.О". І все.

           - Помітно, що ваше радіо схильне до словесних каламбурів. Не можу утриматись, щоб не навести кілька назв ваших передач: "Сильніе ухом" (передача на замовлення слухачів), "Проверка слуха" (перевірка найрізноманітніших чуток), "Разводной ключ" - а це про що?

           - Ця програма присвячена телефонним розиграшам у прямому ефірі. Ви відправляєте листа на адресу радіостанції, в якому вказуєте, кого хотіли б розіграти, підказуєте, на які теми "поведеться" ваш товариш чи знайомий, а наші ведучі вже довершують цю справу.

           - А-а, пригадую, якось розіграли співробітника одного з посольств, нібито група людей прагне політичного притулку, якщо не помиляюсь.

           - Як правило, наші жарти сприймають добре.

           - А ще ваше радіо схильне до всіляких шоу в ефірі: "World Chart Show", "Шабанов-шоу". кілька слів про ці програми, будьте ласкаві.

           - "Шабанов-шоу" - вечірня програма, що триває кілька годин, під час якої відбуваються вікторини, конкурси, така собі розважальна програма, назва якої походить від прізвища його ведучого - Шабанова. "World Chart Show" виходить у суботу з 19 до 21-ї (повтор у неділю з 11-ї до 13-ї) - це програма, що об'єднує 365 радіокомпаній по всій планеті, радіоогляд найяскравіших подій з музичного життя світу, це двогодинний марафон двадцяти кращих композицій тижня та інформація про місцевий хіт-парад, інтерв'ю з музичними зірками та репортажі з різних країн.
           Є також цікава соціальна програма "Бюро знахідок": якщо хтось щось загубив чи знайшов, то передає цю інформацію на пейджер і тричі на день безплатно вона з'являється в ефірі. Багатьом людям ця програма допомогла. Наскільки нам відомо, слухачі із задоволенням слухають наші новини: політичні, спортивні, світські. При цьому для кожного міста, в якому ми працюємо, готуються свої випуски новин.

           - Із студії, яка розташована в Одесі?

           - Так, у Києві та Миколаєві є лише кореспонденські пункти.

           - Чи є у планах відкриття студії у Києві?

           - Поки що не готовий відповісти на це запитання.

           - Дякуємо.

                                                                       Інтерв'ю взяв В. Новосвітній

Назад Головна сторінка