Make your own free website on Tripod.com
Світ радіо

РадіОакції

Борис СКУРАТІВСЬКИЙ:

Острівок спілкування "Континенту"

 Кіномузичний тижневик "П'ятниця" № 22 (326), 29.05.1998 

Новини радіо
Радіостанції України
Словник термінів
Формати радіомовлення
Радіо і Закон
Читалка
Цікаві лінки
Музей
Пісні про радіо
Подяки
Гостьова книга
Форум
Чат
Різне
FAQ


         23 травня видалося прохолодним і вітряним, проте в актовому залі Державної академії легкої промисловості України було тепло й затишно. Як відомо, тут розташована територія джазу, блюзу, класики - радіо "Континент" (100.9МГц). І хоч станція ніколи не займала перших місць у рейтингах популярності (за даними опитувань її аудиторія складає близько 0.5 % всієї слухацької маси), проте тут завжди з повагою, особливою увагою ставляться до кожного слухача. Саме тому було вирішено влаштувати невеличке свято - "День відкритих друзів", що відбувся минулої суботи і поєднав у собі взаємні знайомства слухачів і працівників "Континенту" з концертною програмою.
         У вестибюлі відвідувачів зустрічали чарівні дівчата, які пропонували заповнитиневеличку анкету, висловивши таким чином свої коментарі та побажання стосовно роботи станції. кількість активних прихильників "Континенту" приємно здивувала організаторів свята - у залі був повний аншлаг, багатьом довелося стояти у проходах. Проте це нікого не засмучувало: коли ще побачиш на власні очі музичних ведучих і журналістів, технічний персонал станції, вільно поспілкуєшся з ними.
         Відвідувачам запропонували переглянути фільм про web-site радіо "Континент" у всесвітній комп'ютерній мережі "Інтернет". І, звичайно, було багато музики у форматі станції: джаз, навколоджазові стилі, класика. Музичне оформлення зустрічі створювали також друзі "Континенту" - Оксана Кулакова (саме її обличчя на багатьох плакатах радіокомпанії), Валентина Степова, Саша Бєліна, Катя Бужинська, Дмитро Клімашенко, Олександр Войтко, Лері Вінн, колективи "Men Sound", "Джаз-експромпт", "Союз". Можна було почути також гру на роялі Олександра Гончарука - ведучого програм, присвячених класичній музиці. Виступу кожного виконавця передувало віршоване привітання.
         Майже весь вечір у ролі ведучого виступав Олексій Коган, а наприкінці його замінив Костянтин Левіт (до речі, його справжнє прізвище Зеленюк) - автор і ведучий блоків сучасної християнської музики "CCM", який представив кількох виконавців, що працюють у цьому музичному напрямку. А популярний інформаційний ведучий "Континенту" Руслан Півень провів експрес-вікторину серед фанів радіостанції. Питання, що стосувалися історії та сьогодення компанії, виявилися не дуже складними, тому десять радіоприймачів-призів швидко знайшли своїх володарів.
         Усе це дійство транслювалося у прямому ефірі "Континенту". За словами Олексія Когана, незабаром у цьому залі розпочнуться регулярні джазові сейшени, що стануть невід'ємною складовою "живих" ефірів радіо "Континент".
         І ще невеличкий штришок. Біля будівлі академії можна було побачити припарковані авто з символікою кількох популярних теле- і радіокомпаній. Отже, ніщо не може зашкодити колегам-журналістам вітати зі святом своїх друзів. І, звичайно, хотілося б, щоби подібні акції стали постійними у навколорадійній тусовці.

                                                                              Борис СКУРАТІВСЬКИЙ

Назад Головна сторінка