Make your own free website on Tripod.com
 
      Rock / Progressive /    
            Alternative

        Свого часу слово "рок" було свого роду монолітом, що вживався на означення суцільного неподільного світу із власними музичними та культурними традиціями і смаками, що чітко вирізнялися на тлі інших подібних монолітів - таких, як фолк, кантрі, блюз, ритм-енд-блюз, джаз та класична музика. Зараз рок-музика, що вже пройшла тривалий час розвитку, зазнала певного структурування, хоч і має спільні усталені традиції.  Таким чином, рок-формат у радіомовленні нині теж не є монолітом.
         "Classic Rock" пропонує слухачам обійму добре відомих рокерів з їхніми найвідомішими альбомами; можна сміливо казати, що в ефірі станцій форматулунають добре відомі композиції, але в жодному разі не суперхіти. Такі станції "виросли" з так званих рок-станцій "вільної форми" кінця 60-х - початку 70-х років, де ді-джеї самі складали власні плей-лісти, хоча й керувалися певними спільними нормами та обмеженнями. Нині станції, що пропонують формат "Classic Rock", вже мають детально розписані плей-лісти, однак це не заважає їх працівникам вносити свій власний "FM-стиль" в ефір, тобто, керівництво станції уважно ставиться до особистих якостей ді-джеїв, що допомагає створенню неповторного іміджу радіоканалу.
          Музичні редактори станцій формату "B/B Modern Rock" включають до плей-лістів композиції, що належать до таких напрямків рок-музики, як Heavy Metal та Pure Rock.
          Progressive Rock, Active Rock, New Rock та Alternative Rock - це інші відгалуження старого доброго рок-формату. Такі імена, як R.E.M., Simple Minds та Tom Petty можна знайти у плей-лістах усіх цих підформатів, а скажімо The Cranberries варто шукати на тих станціях, що грають Alternative Rock.
 

Головна сторінка
Інші формати радіомовлення
Для Ваших відгуків і доповнень існує адреса: skura_fm@hotmail.com
Оновлено: 2. 03. 2000-го.