Make your own free website on Tripod.com
Світ радіо

Рубрика "Конфлікт"

Сергій Бахін, "Хрещатик":

    Якщо ми увімкнемо у Львові "Наше FM", почнеться кровопролиття
Так вважає заступник голови Львівської облдержадміністрації Ярослав Климович

 Газета "Хрещатик" №62 (1745), 8.06.20007 

Новини радіо
Радіостанції України
Словник термінів
Формати радіомовлення
Радіо і Закон
Читалка
Цікаві лінки
Музей
Пісні про радіо
Подяки
Гостьова книга
Форум
Чат
Різне
FAQ


           Не вщухають пристрасті навколо мовлення "Нашого FM" у столиці Західної України. Згідно з постановою, виданою головою облдержадміністрації Степаном Сенчуком, ще 11 квітня було припинено трансляцію у реґіоні програм ЗАТ "Наше радіо", до якого і належить "Наше FM". Місцева влада аргументує свою позицію тим, що "Наше радіо" не виконує Закону "Про державну мову", отож і не має права на існування у західноукраїнському місті. Не є секретом, що більшість передач цього каналу виходять мовою північного сусіда. І насамперед це стосується пісенного репертуару. Але російськомовність ЮТаРу чи "Хіт-FMу", які також працюють у Львові, чомусь не переслідує місцева влада, висловлюють своє здивування керівники ЗАТ "Наше Радіо".
           Арбітражний суд України, до якого звернулися представники "опальної" радіостудії, визнав постанову Сенчука недійсною, а дії львівської облдержадміністрації - перевищенням її повноважень. Утім, після відомих подій, пов'язаних із побиттям відомого українського композитора Ігоря Білозіра, помічник голови облдержадміністрації заявив: "Якщо ми увімкнемо у Львові "Наше FM", почнеться кровопролиття"...
           У зв'язку з цим ЗАТ "Наше Радіо" надіслало листа до Президента України, звернулося до Асамблеї Ради Європи з проханням розглянути конфлікт, а також вважає за необхідне подати до суду позов на Львівську обласну державну адміністрацію щодо відшкодування матеріальних та моральних збитків.
            Чимало фахівців схильні вважати, що конфлікт радше спричинений фінансовими обставинами. Адже за той невеликий термін, коли "Наше FM" працювало у Львові, воно зуміло стати потужним конкурентом для місцевих радіоканалів, перехоплюючи у них рекламодавців, а відповідно, і кошти. Цю думку не спростовує і керівництво "Нашого радіо".

                                                                                                  Cергій Бахін

Назад Головна сторінка