Make your own free website on Tripod.com
Світ радіо

Рубрика "Деталі та головне"

Сергій Бахін, "Хрещатик":

Першим кроком оксамитової революції на "Нашому радіо" стала зміна назви

 Газета "Хрещатик" №21 (1704), 24. 02. 2000 

Новини радіо
Радіостанції України
Словник термінів
Формати радіомовлення
Радіо і Закон
Читалка
Цікаві лінки
Музей
Пісні про радіо
Подяки
Гостьова книга
Форум
Чат
Різне
FAQ


           Чутки про те, що "Наше радіо" у скрутному становищі, дещо перебільшені. Навпаки, вважає керівництво радіостанції, ситуація значно покращилася. І пов'язано це зі змінами, які відбулися останнім часом. Відтепер студія називається "Наше FM", вона стає ближчою до слухача і намагається працювати "для всіх і кожного". З'явилися нові логотип і символіка, оновлюються традиційні програми, замість застарілих джинґлів і аранжувань в ефірі звучать свіжі й удосконалені мелодії, введено в дію кілька нових проектів.
            Через дев'ять місяців повернулося й сучасне ранкове шоу "И не таких будили", насичене музикою, іграми для дорослих і дітей, новинами та спортивними повідомленнями. А найпопулярнішим серед слухачів став астрологічний прогноз "Небосводка" - весела програма, в якій важливо розібратися, коли ведучий жартує, а коли говорить всерйоз.
            На думку керівництва "Нашого FM", з проектом "25 час" вони потрапили у ціль. Ця годинна програма розповідає про новинки в музиці, пропонує пісні, що їх, на думку редактора, очікує велике майбутнє. У кожному випуску виступатиме гість - вже цього року в ефірі побували Юлія Лорд, гурти "Океан Ельзи", "Танок на майдані Конґо". Цікавинкою передачі є нова пісня, що раніше не виконувалася. І цей дебют відбувається саме в "25 часу". Купується не пісня, а права на неї. Слухачі "Нашого FM" прешими почули останні роботи таких зірок шоу-бізнесу, як The Cardigans, Fat Boy Slim та інші. Якщо подібна композиція лунатиме на іншому каналі, це означатиме піратство, говорить керівництво "Нашого FM".

                                                                                                Cергій Бахін

Назад Головна сторінка