Make your own free website on Tripod.com
 
          Gospel  Religious

          Якщо Ви візьмете до рук диск якоїсь зірки афро-американської музичної сцени, як правило, ви знайдете на ньому подяки церковному хору рідного міста виконавця чи виконавиці за те, що саме там вони отримали путівку у життя. А такі співаки, як Mavis Staples та Al Green, взагалі повернулися до свого коріння, використовуючи власний голос для уславлення Всемогутнього.
          Підформати "Southern Gospel" та "Contemporary Christian", на відміну від "Black Gospel", більше схожі за своїм звучанням до "Country"  та "Country Rock" - та ж сама ритмомелодика, але релігійний контекст.
          Так звані "Religious Stations"  дуже різняться одна від одної за тоном та стилем подачі матеріалу, та й взагалі за типом організації роботи. Деякі з них - це просто технічні комплекси, потужності яких здаються блоками в оренду церквам та релігійним організаціям, що бажають нести "світло віри" у маси та отримувати від цих мас гроші у вигляді пожертв. Інші станції натомість пропонують більш виважену та толерантну музично-інформаційну добірку, складовими якої є ток-шоу та блоки музики; такі станції на перший погляд схожі на звичайні комерційні компанії, однак, розмови, що ведуться в ефірі, сфокусовані виключно на християнській тематиці, а музика, що лунає, належить до категорії "Contemporary Christian".
 
 

Головна сторінка
Інші формати радіомовлення
Для Ваших відгуків і доповнень існує адреса: skura_fm@hotmail.com
Оновлено: 6. 03. 2000-го.